תכשיטי יוקרה לנשים – מה חשוב לדעת?

תכשיטי יוקרה מהם?

תכשיטי יוקרה לנשים הם עולם ומלואו. כאשר מחפשים תכשיטי יוקרה לאישה, בדרך כלל מגיעים לפריט אחד מסויים – יהלומים. יש לנשים העדפות לגבי סוגים שונים של זהב, אבל אף לב אישה לא יעמוד בפני קסמו של תכשיט יהלום. יש להם, ליהלומים, את הקסם הזה, משיכה שלעיתים קשה להסביר. אולי זה מכיוון שהם תוצר של הטבע אשר גם אם ניתן כיום ״לגדל״ אין יותר ייחודי מאשר יהלום טבעי? תהיה הסיבה אשר תהיה, אין ויכוח על העובדה כי תכשיטים יוקרתיים לאישה יהיו משובצים ביהלומים איכותיים.

 

כיצד נקבעת איכותו של יהלום?

מהו בעצם יהלום איכותי וכיצד נדע לוודא שכאשר אנו רוכשים יהלום, הוא אכן יהיה כזה? יהלומים נמדדים לפי מספר פרמטרים: צבעם, נקיונם, החיתוך שלהם ומשקלם. בעוד שמשקלו של יהלום מהווה מדד לערכו, שלושת הפרמטרים הראשונים שהוזכרו לעיל הם אלו אשר יצביעו על איכותו. ככל שצבעו של היהלום קרוב יותר ללבן, ככל שהוא נקי יותר מפגמים, בייחוד כאלו הניתנים לאבחנה בעין אדם וככל שעבודת החיתוך והליטוש שלו תהיינה יותר מורכבות ומדוייקות, כך איכותו תהיה גבוהה יותר.

זו הסיבה שמומלץ לרכוש יהלומים ממשווק מומחה, שיודע לבחור את היהלומים הגולמיים הטובים ביותר, לבצע את העיבוד המקצועי ביותר ואשר עובד עם הבורסה ליהלומים, האמונה על איכות המוצרים שעוברים תחת השגחתה. יצרן אשר רוצה לתת ללקוחותיו את הביטחון לגבי איכות מוצריו יקפיד למכור תכשיטי יהלומים מהבורסה ליהלומים, מצויידים בתעודת מכון גמולוגי המאשרת שהיהלומים תועדו והוערכו כראוי.

בחברת Asher Diamonds כבר שלושה דורות של אנשי מקצוע, מביני דבר, עוסקים במציאת היהלומים הגולמיים האיכותיים ביותר ברחבי העולם. אנו מביאים את היהלומים הללו לארץ וכאן, תחת ידם המנוסה ביותר והמקצוענית של אנשינו, היהלומים נחתכים ומעובדים עד להיותם מלוטשים ונוצצים. החברות שלנו בבורסת היהלומים היא ערובה לכל לקוחותינו שהתוצרת שלנו מחוייבת לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של יושרה ואמינות. זה נותן ראש שקט מדאגות וביטחון גם לנו, גם להם.

 

חוויית הקניה

כל התכשיטים שאנו מוכרים מיוצרים בישראל, על ידי טובי אנשי המקצוע בתעשייה ותוך הקפדה עילאית על איכות הייצור של התכשיט – החל מיציקת הטבעת ועד לשלב השיבוץ והליטוש. כל לקוח שלנו מוזמן לפגישה בה מוצגים בפניו מבחר יהלומים, אנו מלמדים ומסבירים לכל אחד בסבלנות ומסייעים לו להגיע לבחירה המתאימה לו ביותר. אנו דואגים להתאים את גודל הטבעת לגודל היהלום על מנת להשיג את האסטתיקה המתבקשת עבור תכשיט יוקרתי. בסוף התהליך מקבל הלקוח תכשיט המקרין יוקרה, ארוז באופן מהודר ואשר אליו מצורפת תעודה ממכון גמולוגי המאשרת את תיעודו והערכתו. מעבר לעיצובים קלאסיים אנו גם ערוכים לבצע עיצובים אישיים.

יהלומים הם מהמופלאים שביצירות הטבע עלי אדמות, ערכם האמיתי הוא בייחודו של כל אחד ואחד מהם. אנו, חברת Asher Diamonds, מתמחים בייצור יהלומים במשך שלושה דורות, מעולם לא התפשרנו על איכות מוצרינו ואין לנו כוונה לעשות כך אי פעם. אתם מוזמנים לבקר באתר שלנו, לקרוא עלינו ועל המוצרים שלנו ואנו מאד נשמח לצרף אתכם לקהל לקוחותינו המרוצים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

WhatsApp chat