שאלות ותשובות

מהי מדניות ההחזרה שלכם ?
ע״פ חוקי מדינת ישראל לא ניתן להחזיר תכשיטים מעל עלות של 3,000 ₪ עד יומיים ממעמד הקניה.
אך אנחנו מאמינים במוצרים שלנו ושואפים לרצות את כל לקוחותינו על הצד הטוב ביותר ,ולכן אנחנו מאפשרים להחליף את המוצר שנרכש עד 14 יום מיום הקניה עם הצגת חשבונית ,הלקוח יכול להגיע לחנות עם המוצר שהוא מחזיר ולבחור ממגוון המוצרים שנמצאים בחנות כנגד סכום המוצר שהוחזר,כל עוד לא נעשה שימוש במוצר , והמוצר אינו פגום , מוצרים שלא במצבם או אריזתו המקורית המצביעים על שימוש או חריטה אישית לא יוכלו להתקבל בחזרה- למדיניות החזרות המלאה לחץ כאן .
איך אני יכול לדעת מה המידה המתאימה של הטבעת ?
ברוב המקרים בכדי להקל על הקונה ובכדי לא להרוס את גורם ההפתעה ( לפעמים היא מרגישה שלקחת לה טבעת 😁) אנו ממליצים להכין את הטבעת במידה הסטדרנטי ( הטבעות מיוצרות כך שיתאימו לממוצע ) ולאחר מכן במידה ויש צורך מגיעים להתאמת מידה אצלנו בחברה , השירות ניתן ללא תוספת תשלום לכל לקוחותינו.
עם זאת ישנה אופציה נוספת לאתר את מידת הטבעת הנכונה באמצעות המדריך למציאת מידת הטבעת .
האם תוכלו לעזור לי למצוא יהלום שאינו מופיע באתר שלכם ?
כפי שכבר הבנתם חברנו עוסקת בייצור יהלומים ובזכות זאת אנו נהנים מיהלומים חדשים שמסיימים את תהליך הייצור ומגיעים היישר לתצוגת היהלומים אצלנו במשרד אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבוע פגישה עימנו.
כמו כן חברתנו עוסקת זה שנים רבות בייבוא יהלומי גלם עיבודם וליטושם ומכירתם בארץ ובחו״ל בחברתנו ישנה גישה לכל סוגי היהלומים המלוטשים על כל גדלם, ואיכויותיהם. ולכן נוכל לספק לכם כל שחשקה נפשכם .
האם אתם עוסקים ביהלומים של סחר הוגן ו״ללא חשש לסכסוך ״?
תוקף היותנו יצרני יהלומים וחברי בורסת היהלומים זה שנים רבות אנו מתייחבים להציג למכירה יהלומים ממקומות חוקיים בלבד , אשר מחוייבים לסחר ביהלומים ללא חשש לסכסוך ועומדים בכל התנאים כפי שנקבע בהסכם קימברלי.
בנוסף לכך כל היהלומים בחברתנו עוברים תיעוד במכון גמולוגי בין לאומי כאשר בסוף התיעוד מונפקת תעודה לתכשיט היהלום ובה כל נתוני היהלום הערכה דולרית של התכשיט ואישור בכתב על כך שהיהלום הינו יהלום טבעי וללא קשר ל״יהלומי הסכסוך״ .
האם ניתן לחרוט על הטבעת או על היהלום ?
ישנה אפשרות של תוספת חריטה על היהלום לרוב חריטה זו אינה חריטה המציינת את המספר הסידורי של התכשיט אשר מופיע על התעודה הגימולוגית ובכך יהיה ניתן תמיד לזהות את היהלום ולהשוותו ביחס לתעודה שלו.
ישנם זוגות רבים אשר רוצים לחרוט על הטבעת בפנים ומחוצה לה (תאריך /שמות וכו ) חברתנו מאפשרת קבלת שירות זה לכל התכשיטים המיוצרים אצלנו לאחר רכישת הטבעת ניתן לרשום דרך הצור קשר את החריטה שברצונכם לעשות.
*שירותים אלו ניתנים בתוספת תשלום .
האם יש צורך לתאם פגישה מראש לפני הגעה?
בכדי להקדיש את תשומת הלב המרבית לכל לקוח המגיע למשרדינו אנו מעדיפים לדעת מראש מתי אתם מתכננים להגיע בכדי לוודא שתקבלו את מלוא תשומת הלב ושירות אישי.
אך ניתן ליצור קשר ולהגיע אלינו בכל שעות הפעילות שלנו .
בימים א-ה בין השעות 20:00-18:30
ביום ו – יש לתאם מראש .
 
לא מסתדר לכם עם השעות ?
דברו איתנו ויחד נמצא פתרון .
 
משרדנו ממוקם ברחוב תובל 24 רמת גן בניין נועם – יש להגיע עם ת.ז /רישיון .